Матеріали

Матеріали

Нам важливо, що знаходиться в середині меблів, тому хочемо детальніше розповісти за матеріали, які ми використовуємо у виробництві:
Деревина
При виготовленні корпусних та м’яких меблів, ми використовуємо деревину хвойних порід від сертифікованих FSC постачальників. 

Чому? Тому, що при вирубуванні одного дерева, лісова опікунська рада, висаджує два нових. Нам важливо підтримувати глобальну стратегію Forest Stewardship Council.
01
Фанера
У виробництві саме м’яких меблів ми обираємо березову фанеру марки ФК найвищого сорту та класу емісії формальдегідних клеїв Е1
02
Клей
Для склеювання дерев’яних та фанерних частин каркаса ми використовуємо клей Kleiberit (Німеччина);
Для обклеювання каркасу латексним пінополіуретаном —  клей фірми Sefox (Туреччина). 

Чому? Тому, що ці марки клеїв являються безпечними для здоров’я людини та для навколишнього середовища.
03
Пінополіуретан
Для підвищеного комфорту, ми використовуємо латексний пінополіуретан різної жорсткості та м‘якості – HR3018, HR3535, HR5535, EL2504, HL2860, HS2012, HS3530 та інші.

Підбираємо м’якість індивідуально під кожного клієнта. 
04
МДФ та ДСП
Для виготовлення корпусних меблів використовуються плитні матеріали європейських виробників – Egger, Saviola, Cleaf, Kaindl та інші. Лакофарбові матеріла провідних світових виробників – Adler, Sayerlack, LTL та інші. 
05
ФУРНІТУРА
Фурнітура для виготовлення корпусних меблів австрійського виробництва – Blum, та німецького – Hettich, Hafele. Для м’яких меблів – Stalmot.

При виготовленні та складанні меблів багато уваги приділяється деталям – мінімальні зазори на відкривання механізмів, складання корпусів з фрезеруванням торців під 45 градусів, симетричність рисунків фрезерування фасадів
06
ТКАНИНА
В якості обивочних матеріалів ми використовуємо тканини європейських та турецьких виробників, з найвищими показниками зносостійкості та спеціальними негорючими та гідрофобними пропитками для надійності комфорту та безпеки наших клієнтів. 
07
ЕКОЛОГІЧНІCТЬ
У виробництві ми використовуємо найкраще обладнання та матеріали від провідних європейських виробників. Матеріали – натуральні, сертифіковані, що пройшли перевірку в Центральній біохімічній лабораторії, підвищеної міцності: сосновий столярний брус, фанеру сорту ФК, латексний пінополіуретан, МДФ з екологічним фарбуванням, натуральне дерево та австрійську фурнітуру, адже безпека клієнта – це головна задача для нас.
08За потребою, надаємо затверджені сертифікати кожному клієнту.
Заявка на прорахунок

Для прорахунку індивідуального замовлення, заповніть поля та завантажте свій проект або дизайн, якщо він у вас є. Ми опрацюємо вашу заявку і зв'яжемося з вами протягом 2-х годин.

Введіть ваше ім’я
Телефон введено невірно
E-mail адресу введено невірно
розміром до 18 Мб
Спасибо,
ваша заявка принята!
Мы свяжемся с вами в ближайшее время
Внимание!
Мы сожалеем, но система проверки Google
посчитала вас ботом.
Предлагаем написать нам в мессенджер
или позвонить на (099) 45-44-500