MK02 КВАРТИРА НА ПОДОЛІ

MK02 КВАРТИРА НА ПОДОЛІ 01 / 07

ПРО ПРОЕКТ Всі проекти
2018
Кожен наш проєкт - це щось особливе, але є такі інтер'єри, працювати з якими особливо цікаво. Цей проект як раз один з них. Для нього, ми не тільки створили м’які та корпусні меблі, але й реставрували меблі в робочому кабінеті та кухню, довершивши дизайн латуневими фасадами. Щоб зберегти історію сім’ї замовника.
2018
Автор проєкта:
Площа: 150 м2
Локація: м. Київ
01
За рішенням дизайнера, дерев'яні елементи кухні були відреставровані, щоб зберегти історію даного будинку.⠀
А ось виготовити акцентні фасади з латуні, складної конструкції обідній стіл з кварциту і перегородки, що розділяють вітальню і кухонну зони, з металу - була задача майстрів МК.
Обідній стіл: опора і стільниця з кварциту в діаметрі 1100 мм.
02
Безумовно, ліжко - це головний предмет в спальні, а естетика оксамиту робить більш вишуканою і в той же час дуже затишною кімнату.
03
Мінімалізм в інтер'єрі - це не просто актуальна тенденція останніх років, це стиль життя і образ мислення.
04
Кабінет з лаконічними вбудованими шафами,які тільки ззовні виглядають стримано: всередині вони обладнані LED підсвічуванням і різними функціональними ящиками, полицями і кріпленнями. Наприклад, для використання одного з них як бару.
Стіл перед вами взагалі ексклюзивний виріб. Замість ніжок у нього сталеве підстава, конструкція дійсно складна в реалізації, але її готовий вид виправдовує всі зусилля. Стільниця зроблена з масиву дуба.
05
Санвузон - поєднання мармуру і сталевої рами дзеркал.
Тумба була відреставрована і пофарбована в чорний колір.
Довершили композицію 2 дзеркала в сталевих рамах з підсвічуванням, декорованих латунню.

Більше про
виробництво МК

Детальніше

Виготовлюємо корпусні та м’які меблі по індивідуальному дизайну клієнта, з урахуванням усіх побажань замовника. Надаємо повний спектр послуг з умеблювання інтер‘єру: проектування меблів, розробка креслень, замір приміщення, виготовлення виробів, доставка, збірка та монтаж.

Заявка на прорахунок

Для прорахунку індивідуального замовлення, заповніть поля та завантажте свій проект або дизайн, якщо він у вас є. Ми опрацюємо вашу заявку і зв'яжемося з вами протягом 2-х годин.

Введіть ваше ім’я
Телефон введено невірно
E-mail адресу введено невірно
розміром до 18 Мб
Спасибо,
ваша заявка принята!
Мы свяжемся с вами в ближайшее время
Внимание!
Мы сожалеем, но система проверки Google
посчитала вас ботом.
Предлагаем написать нам в мессенджер
или позвонить на (099) 45-44-500